Przejdź do treści

NAZA w liczbach: seanse według krajów, miast i kin

Ta strona liczy wszystkie zaplanowane seanse NAZA według krajów, miast i kin. Dane pochodzą z seansów opublikowanych na tej stronie i są przeliczane przy każdej aktualizacji.

Seanse według krajów

2222 seanse w 730 miastach i 24 krajach, w 1060 kinach. Seanse od 18 października 2026 do 9 grudnia 2026.

Policzone na podstawie seansów publikowanych przez kina, serwisy biletowe i oficjalną listę kin dystrybutora. Liczą się tylko daty od 18 października 2026.

Seanse według krajów
KrajSeanseMiastaKina
Wielka Brytania4444468
Stany Zjednoczone3953947
Australia2671125
Niemcy2423262
Włochy182435618
Holandia1763059
Szwajcaria1583641
Belgia631218
Dania631013
Polska593853
Nowa Zelandia3579
Austria33510
Grecja2345
Irlandia2012
Szwecja191111
Kanada1834
Hiszpania722
Portugalia634
Brazylia412
Rumunia423
Turcja222
Wyspy Owcze111
Liechtenstein111
Francja000

Miasta z największą liczbą seansów

Miasta z największą liczbą seansów
MiastoKrajSeanseKina
LondonWielka Brytania19722
BerlinNiemcy9514
SydneyAustralia655
AmsterdamHolandia5614
MelbourneAustralia547
KøbenhavnDania434
BruxellesBelgia356
CanberraAustralia352
MurrietaStany Zjednoczone351
ManvilleStany Zjednoczone321
BrisbaneAustralia313
Santa BarbaraStany Zjednoczone302
New YorkStany Zjednoczone282
SacramentoStany Zjednoczone281
San DiegoStany Zjednoczone282
ZürichSzwajcaria282
PerthAustralia232
RomeWłochy224
Great BarringtonStany Zjednoczone211
DublinIrlandia202

Kina z największą liczbą seansów

Kina z największą liczbą seansów
KinoMiastoKrajSeanse
Reading Cinemas Cal Oaks 17MurrietaStany Zjednoczone35
Reading Cinemas ManvilleManvilleStany Zjednoczone32
Dendy NewtownSydneyAustralia28
Tower Theatre by AngelikaSacramentoStany Zjednoczone28
Angelika Film Center & Cafe Carmel MountainSan DiegoStany Zjednoczone27
IFC CenterNew YorkStany Zjednoczone26
Finsbury Park PicturehouseLondonWielka Brytania21
Triplex CinemaGreat BarringtonStany Zjednoczone21
Dendy CanberraCanberraAustralia20
Hackney PicturehouseLondonWielka Brytania20
Grand TeatretKøbenhavnDania19
RiffraffZürichSzwajcaria19
Anteo CityLifeMilanWłochy17
Dendy CoorparooBrisbaneAustralia17
City 46 Kommunalkino Bremen e.V.BremenNiemcy16
Dendy SouthportGold CoastAustralia16
Fiesta 5Santa BarbaraStany Zjednoczone15
kult.kino atelierBaselSzwajcaria15
MadisonRomeWłochy15
Palace Electric CinemaCanberraAustralia15

Zanim obejrzysz

NAZA przygląda się kampanii wojskowej Izraela po 7 października. Te udokumentowane materiały przedstawiają kontekst ataku, który poprzedził tę kampanię.

Zobacz wszystkie nagrania z 7 października

Szukasz Naza: The Real Story?

To inny, 49-minutowy film dokumentalny Roia Danina, Ariela Averbucha i Hagaya Gutmana. Cały film można obejrzeć za darmo na jego oficjalnej stronie.

Obejrzyj Naza: The Real Story